דירות למכירה בכפר סבא

סוגי דירות למכירה בכפר סבא

אחרי שנים שבהן שילמתם את המשכנתא של בעל הבית שלכם, החלטתם לקנות דירה? מחפשים דירות למכירה בכפר סבא, כי עכשיו אתם יכולים להרשות את זה לעצמכם? אנחנו מזמינים אתכם לעיין במדריך שהבאנו כאן עבורכם, כי בעזרתו תמצאו את מבוקשכם בקלות רבה. 

דירות למכירה בכפר סבא – איפה באמת תרצו לגור? 

כל מי שמכיר את כפר סבא יודע לומר שבעיר המקסימה הזאת יש שלל שכונות, שחלקן יכולות להיות אטרקטיביות יותר מאחרות. לכן, אם אתם יכולים להגדיר מראש איזה שכונות יכולות להיות רלוונטיות עבורכם, זה רצוי. כך תוכלו לסנן את כל אותן אופציות של דירות למכירה בכפר סבא שלא באמת יכולות לעניין אתכם ולכן יש לכך חשיבות גדולה. למשל, האם אתם רוצים לראות דירות למכירה בכפר סבא בשכונת הדרים? בשכונת קפלן? או אולי בשכונת שיכון העלייה? 

דירה למגורים או להשקעה? 

עוד נתון משמעותי ביותר שיוכל להנחות את החיפוש שלכם אחר דירות למכירה בכפר סבא, זו השאלה לאיזו מטרה אתם קונים את הדירה. האם מעניין אתכם לקנות דירה למגורים? או שאולי אתם קונים דירה להשקעה? במידה והמטרה היא השקעה, מה שחשוב הוא הפוטנציאל הגלום בנכס והשאלה איזו תשואה הוא יוכל לספר לכם בכל שנה. לעומת זאת, אם אתם קונים דירה למגורים, היא בפירוש חייבת להתאים לצרכים האישים של המשפחה שלכם. 

דירה חדשה או משומשת? 

בין אם אתם מחפשים דירות להשכרה בכפר סבא ובין אם אתם רוצים לקנות שם נכס, מצב הדירה הינו עניין מהותי. האם אתם רוצים לקנות דירה חדשה שאיש מעולם לא גר בה לפניכם? או שאולי תרצו לקנות דירה משומשת, כדי לשלם עליה פחות? חשוב לזכור שאומנם דירות משומשות הרבה פעמים עולות פחות, אך הן דורשות השקעה רבה מבחינת השיפוץ. לכן יש לקחת בחשבון את כל הנתונים, ובעיקר, חשוב לדעת מה התקציב שלכם. אין טעם להתחיל לראות אינספור דירות ברחבי העיר אם הן לא באמת רלוונטיות עבורכם מבחינת התקציב. אם תעשו את החיפוש בצורה מסודרת ואחרי שתגדירו מה דרוש לכם, תמצאו את מבוקשכם במהירות ובקלות.  

>> להצטרפות לרשימת התפוצה של מקומונט כפר סבא וקבלת כל העדכונים ראשונים בווטסאפ, לחץ/י כאן <<

 

 

>> להצטרפות לרשימת התפוצה של מקומונט כפר סבא וקבלת כל העדכונים ראשונים בווטסאפ, לחץ/י כאן <<